1. Ana Sayfa
 2. Kamp Alanları
 3. Muğla Kamp Alanları 2021

Muğla Kamp Alanları 2021

muğla kamp alanları

Muğla Kamp Alanları 2021 : Deniz kum güneş ve doğa elementlerine bir arada görmek isteyen tatilcilerin uğrak noktası olan Muğla, Türkiye’nin önemli turizm noktalarından biridir. Ege kıyısı olduğu gibi Akdeniz’de kıyısı olan koylar barındırmakla birlikte bir çok doğa ve deniz sporu yapabilmek ve kamp almak isteyenler için Muğla kamp alanları birebirdir.

muğla kamp alanları

 • Darboğaz kamp alanı; Darboğaz kamp alanı gürültüden uzaklaşıp denizin sakinliğine kendini bırakmak isteyenler için Muğla şehir merkezine 154 km uzaklıkta yer almaktadır. Koya araç ile ulaşmak mümkün olmadığından koyun yakınına kadar gelip 1 km mesafede yürüme yolu kat etmeniz gerekmektedir. Koyun konumu sahil kenarındadır ve giriş ücretsizdir. Darboğaz koyunda yürüme ve yüzme spor alanları bulunmaktadır.
 • Kargı koyu kamp alanı; Muğla’nın Datça ilçesinde bulunan bu koy Muğla şehir merkezine iki saatlik mesafede yer almaktadır. Kargı koyuna şehir merkezinden minibüslerle ulaşım sağlanabilir. Koyun etrafı ağaçlarla kaplı ise tamamen denizdir. Koyun konumu sahil kenarındadır ve kamp için hiçbir ücret alınmamaktadır.
 • İn bükü kamp alanı; Muğla’nın Marmaris ilçesinde yer alan in bükü kamp alanı hem deniz hem de içinde bir arada görmek isteyenlerin vazgeçilmezidir. Hem Kamp yapıp hem de balık tutmak isteyenlerin sık sık tercih ettiği bu koy sahil kenarında bulunup hiçbir ücrete tabi değildir.
 • Pamucak kamp alanı; Muğla’nın Marmaris ilçesinde yer alan Pamucak kamp alanı şehir merkezine 72 km uzaklıkta bulunmaktadır. Pamucak kamp alanı kızılçam ormanları içerisinde bulunduğundan temiz havayı bol bol içine çekmek isteyenler için birebirdir. Konumu sahil kenarında olmakla birlikte kaldığı için hiçbir ücret talep etmemektedirler.
 • Çabucak kamp alanı; Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan çabucak kamp alanı Gökova Körfezi’nin üzerine kurulu bir alandan oluşmaktadır. Buraya gelebilmek için Minibüsler kullanılabilir.
 • Turnalı köyü kamp alanı; Muğla’nın menteşe bölgesinde bulunan turnalı koyu şehir merkezine 52 km uzaklıkta bulunan toplu taşımayla ulaşım imkanı sunmaktadır. Gökyüzünün ve denizin mavisini aynı anda seyretmek için tercih edilen bu koy sahil kenarında bulunmaktadır.
 • Karagöz Kamp alanı; Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Karagöz kamp alanı Fethiye 7 km uzaklıkta bulunur ve sessiz, sakin bir yer olmasıyla ön plana çıkar. Ayrıca buraya kamp alanlarına göre ulaşmak daha kolaydır. Koyun konumu sahil kenarıdır.
 • Belcekız Kamp alanı; Muğla’nın Fethiye ilçesinde yer alan Belcekız kamp alanı ölü denizin kenarında bulunmaktadır. Belcekız kamp alanı, Sınırsız kumsal ve sınırsız deniz imkanı sunmaktadır. Özellikle dalga sesleri arayanlar için birebir olan bu koy ücretsiz hizmet vermektedir.
 • Aksazlar kamp alanı; Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Aksazlar kamp alanı Fethiye’ye 4 km uzaklıkta bulunmaktadır. Fethiye’den toplu taşımaya binerek ya da yürüyerek ulaşabileceğiniz bu kamp alanı çam ağaçlarının altında ve bol gölgelik sunan bir alandır. Konumu sahil kenarında olan Aksazlar kamp alanı giriş için hiçbir ücret talep etmemektedir.
 • İnlice kamp alanı; Fethiye’ye bağlı Göcek’te bulunan İnlice kamp alanı ulaşımın kolay olmasıyla ve ücretsiz plajlarıyla Muğla kamp alanları bakanlara oldukça uygundur.
 • Palamutbükü kamp alanı; Muğla’nın Datça ilçesinde yer alan Palamutbükü kamp alanı Datça’ya 25 Dakika uzaklıkta ve daha sessizliğiyle kamp Yapmak isteyenlerin ilk uğradığı adreslerden birisidir.Ayrıca Palamutbükü kamp alanında özel işletmelerin yönettiği elektrik su tuvalet gibi özel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.
 • Ölüdeniz kamp alanı; Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Ölüdeniz kamp alanı belki de Muğla deyince insanın aklına gelen ilk yerdir. Bu meşhurluğu sebebiyle çok fazla tercih edilen Ölüdeniz kamp alanı müthiş manzarasıyla en iyi kamp yapılabilecek yerler arasına girmeyi hak etmektedir.

muğla kamp alanları

Yorum Yap

Yorum Yap