1. Ana Sayfa
  2. Kamp Alanları
  3. Hafta Sonu Kamp Turları 2021

Hafta Sonu Kamp Turları 2021

Hafta Sonu Kamp Turları

Hafta Sonu Kamp Turları

Yoğun iş temposundan sıkılan ve hafta sonlarını huzurlu bir ortamda geçirmek isteyen kişiler için hafta sonu kamp turları çok idealdir. Oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu turlarda arkadaş çevrenizle ya da aileniz ile birlikte planlar yapabilirsiniz. Hafta sonu kamp turları farklı tatil deneyimi yaşamak isteyen kişilere oldukça hitap etmektedir. Doğa ile bütünleşebileceğiniz ve huzuru en derinde hissedebileceğiniz bu turlarda son derece eğlenceli vakit geçirme şansı elde edebilirsiniz. Çadırlı kap turlarına katılabilecek olanlar ise şu şekildedir:

  • Aileler
  • Arkadaş grupları
  • İlkokul, ortaokul ve lise okul grupları
  • Üniversite toplu arkadaş grupları
  • Kişiler tek başlarına da katılabilirler.

Hafta sonu kamp turları şehrin karmaşasından uzak bir şekilde geçirmek isteyen kişiler çadır kamplarına katılabilirler. Profesyoneller tarafından düzenlenen bu turlarda denizin, güneşin ve yemyeşil ormanların doğasını keyfini çıkarabilirsiniz. Çadır kamp turları özellikle doğayı daha iyi şekilde yaşamanıza yardımcı olan turlardır. Kendi çadırınızı getirebileceğiniz gibi tur organizasyonlarının kendi çadırlarından da yararlanabilirsiniz.

Seçeceğiniz bir tur ile ister deniz kamp turları keyfi yaşayabilir isterseniz ormanlık bir alanda konaklayabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirebileceğiniz bu nezih kamp alanlarında farklı dostlar edinme şansı da bulabilirsiniz. Sosyal bir ortamda olmak isteyen kişiler rahatlıkla hafta sonu kamplarına katılabilirler. Eşiniz, çocuklarınız, yakın dostlarınızla katılabileceğiniz gibi bireysel olarak da bu turlara katılabilme imkânı bulabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Kamp Turları

Kamp kurmayı seven ve doğada uzun vakitler geçirmek isteyen kişiler için İzmir çıkışlı kamp turları oldukça yüksek standartlarda gezi avantajları sunuyor. Uygun fiyatlarla katılabileceğiniz bu turlarda birçok yeni arkadaş edinebilir ve yeni yerler keşfetme imkanı bulabilirsiniz. İzmir’den çıkış yapılarak İzmir ve çevresinde farklı lokasyonlara uğrama şansı elde edebilirsiniz.

i̇zmir çıkışlı kamp turları
i̇zmir çıkışlı kamp turları

Özellikle göz alıcı fotoğraflar çekmek isteyenler için çok güzel doğal ortamlarda konaklama şansı bulabilirsiniz. Kamplarda kullanılan çadırlar her zaman en iyi standartlarda çadırlar olup özel kamp alanlarında konaklama sağlanmaktadır. Turlar düzenlendiği firmaya göre farklı avantajlar sunabilmektedir. Bu nedenle bir tur şirketine karar vermeden önce ilk olarak kamp sırasında ne tür hizmetler verileceğini araştırmanız gerekiyor.

Tur firmaları yeme- içme, çadır temini gibi konularda farklı hizmetler verebiliyor. Genel olarak çadırlar tur şirketlerinin sorumluluğunda oluyor. Bazı firmalar sizlere kahvaltı ya da akşam yemeği gibi avantajlar da sunabiliyor. Bu nedenle İzmir çıkışlı kamp turu seçimi yapmadan önce hangi firmanın daha uygun fiyata hizmet verdiğini detaylı olarak araştırmanız gerekiyor. Her tur şirketi yeme ve içme konusunda ziyaretçilerine aynı imkanlar tanımayabiliyor. Çadırlı kamplara katılmayı düşünüyorsanız gidilecek lokasyon hakkında da detaylı olarak bilgi edinmeniz gerekiyor.

Çadırlı Kamp turları

Çadırlı kamp turları günümüzde birçok kişinin katılmak istediği ortamlardan biridir. Hemen herkes bu ortamda eğlenceli zaman geçirme şansı bulabilmektedir. Farklı yaş gruplarına hitap eden kamp turlarında çadır temin etmenize gerek bulunmuyor. Tur şirketleri kişi sayısına göre farklı boyutlarda çadırlar sunarak eğlenceli vakit geçirme şansı vaat ediyor.

çadırlı kamp turları
çadırlı kamp turları

Çadırlı kampların kurulduğu yerlerde WC ve duş alma alanları da bulunuyor. Konaklama alanlarına yakın olan bu kamplar konforu sağlarken bir yandan da doğanın keyfini çıkarma avantajı sunuyor. Kumsala yakın yerde konumlandırılan çadırlı kamp turları sayesinde denize girme imkanı da bulabilirsiniz. İzmir’de belli bir noktada toplanılarak gidilen bu turlarda yine İzmir’e dönüş zamanları da önceden katılımcılara bildiriliyor.

Hafta sonlarını şehrin kalabalığından ve yoğun trafiğinden uzak bir yerde geçirmek isterseniz çadırlı kamp turu son derece ideal seçeneklerdir. Dilerseniz deniz kamp turları da tercih edilebilecek eğlenceler arasında yer alıyor. Grup halinde arkadaşlarınızla katılabilir ya da tek başınıza tura katılarak yeni dostlar edinme şansı bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap