1. Ana Sayfa
  2. Kamp Alanları
  3. Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları Muğla 2021

Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları Muğla 2021

Çadır kamp yerleri ve fiyatları Muğla

Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları Muğla

Çadır kamp yerleri ve fiyatları Muğla , Yaz mevsimlerinin en vazgeçilmez tatil şekillerinden birisi de çadır kamplarıdır. Doğa ile iç içe olmak ve anın tadını çıkarmak isteyenlerin ilk tatil tercihleri arasında çadırlar geliyor. Çadır kamp yerleri ve fiyatları Muğla çevresinde tatil yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında bulunuyor. Birçok farklı kamp alanında çadırlarınızı kurabilir ve tatilin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

çadır kamp yerleri ve fiyatları muğla
çadır kamp yerleri ve fiyatları muğla

 

Türkiye’nin en güzel koylarına çok yakın mesafelerde bulunan kamp yerleri çok uygun fiyatlarla tatil yapabilme avantajı sağlamaktadır. Sadece çadır kurarak değil aynı zamanda karavanlarınızla da çok eğlenceli tatil yapabilme şansınız bulunuyor. Konforuna düşkün olan ve evini gittiği yerlere götürmek isteyen kişiler rahatlıkla karavan kamp yerlerini tercih edebilmektedir.

 

Hem yerli hem de yabancı tatilcilerin tercih ettiği bu tatil çeşitlerinde yeme içme gibi masraflarınız dışında çok önemli masraflarınız olmuyor. Aynı zamanda kamp alanlarına da cüzi miktarda bir ödeme yapmanız gerekiyor. Hem hesaplı hem de çok eğlenceli tatil arayışında olanlar açısından Muğla çadır ve karavan kamp alanları son derece idealdir.

Bizim Kamping Dayının Yeri

Çadırını kurarak doğal bir ortamda tatil yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği Bizim Kamping Dayının Yeri son derece eğlenceli ortamlardan biridir. Tuvalet ve duş sorunun olmadığı bu kamp alanında çadırlarınızı kolayca güzel bir alana kurabilir ve tatilin keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda hamak kurulumu için de uygun yerler olup aileler için ideal ortamlardan biridir. Çok güzel bir koya sahip olması ve temiz denizin bulunması kampa gelenler açısından önemli bir avantaj oluyor. Dayının Yeri son yıllarda birçok tatilci tarafından tercih ediliyor. Özellikle tercih edilmesinin nedenleri arasında şunları saymak mümkün oluyor:

  • Ağaçları bol ormanlık bir yerde bulunması
  • Zeminin çadır kurulumuna çok uygun olması
  • Araç park etme alanlarının bulunması
  • Aile için son derece nezih bir ortam sunması
  • Uygun çadır alanı kiralama fırsatı vermesi
  • Duş alma ya da tuvalet ihtiyaçları konusunda beklentileri karşılaması

Gibi durumlar Bizim Kamping Dayının Yeri’ni son derece popüler bir hale getiriyor. Muğla’ya çok yakın bir yerde bulunan kamp alanı ulaşım bakımından da beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. Toplu taşıma araçları yanında kendi özel aracınızla da Muğla merkezden kolayca ulaşabilirsiniz. Huzurlu ve eğlenceli bir tatilin hayalini kuranların en çok tercih ettiği kamp alanları arasında yerini alıyor.

Muğla Karavan Kamp Yerleri

Karavanı ile konforlu bir tatil yapmak isteyen ve dilediği yerde durup doğanın keyfini yaşamak isteyenler için Muğla karavan kamp yerleri çok ideal ortamlar arasında bulunuyor. Muğla ve çevresinde karavanınız ile konaklayabileceğiniz birden fazla güzel kamp alanı mevcuttur. Hem eğlence hem tatil hem de ekonomik fiyatlar tatilcileri oldukça cezp ediyor. Tatilini karavanı ile geçirmek isteyenler için en iyi karavan kamp yerleri şunlardır:

Datça/ Aktur Çadır ve Karavan Kamp Alanı

Muğla karavan kamp alanı arıyorsanız Aktur çadır ve karavan kamp alanı beklentilere en iyi şekilde yanıt veriyor. Datça Yarımadası’nda bulunan kamp alanı son derece güzel bir coğrafyada yer alıyor. Çok temiz bir denize hakim olması ve ormanlık arazide bulunması tatilcilerin tercihleri arasında yer almasını sağlıyor. Burada mangal yakmak yasak olsa da restoran ve otopark alanları bulunuyor.

Marmaris/ Çubucak Orman Kamp

Çubucak orman kampı çam ağaçları ve göz alıcı oyu ile tatilcilerin sevdiği alanlardan biridir. Burada karavan kampı için güzel konaklama alanları mevcut. Hisarönü Kıyısında bulunan kamp alanı Muğla’ya yakın bir lokasyonda bulunuyor.

Marmaris/ Altınkum Camping Karavan Parkı

2012 senesinden bu yana profesyonel bir kamp alanı olarak hizmet veren yer Datça Yarımadası ve Bozburun Yarım adasının arasında bulunuyor. Birçok karavan tatilcisini çeken bu alanda WC, duş, elektrik ve ortak kullanım için bir mutfak alanı bulunuyor. Bunun yanında geniş bir otopark alanı da tatilcilere sunulanlar arasındadır.

Akyaka/ Akyaka Orman Kampı Karavan Parkı

70 karavan ve 300 çadır kapasitesine sahip olan bir alandır. Aynı zamanda sahile 150 metre mesafede bir ortamdır. Birçok hizmetin kusursuz olarak verildiği bu karavan parkında doyasıya bir tatil yaşamak mümkün olmaktadır. Çadır konaklama yerleri yanında ortak kullanım mutfak alanı, otopark alanı gibi yerler de mevcut olmaktadır.

 

Çok tercih edilen bu kamp alanları dışında Azmakbaşı Kamp Alanı, Karya Beach Camping Karavan Kampı, Akçabük Kamping gibi alanlar da bulunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap